SK CZ PL
08.12.2011 09:58

Vysoká návštevnosť kúpeľov Nimnica

Kúpele Nimnica ponúkajú svojim hosťom čoraz viac služieb. Posledné dva roky venovali modernizácií svojich zariadení a tak rozšírili spektrum svojich ponúkaných procedúr a služieb. Na vyššiu úroveň postavili aj liečebné možnosti kúpeľov. Katarína Jamborová, námestníčka riaditeľa kúpeľov, hovorí, že návštevnosť kúpeľov mimo sezóny je až …

Kúpele Nimnica ponúkajú svojim hosťom čoraz viac služieb. Posledné dva roky venovali modernizácií svojich zariadení a tak rozšírili spektrum svojich ponúkaných procedúr a služieb. Na vyššiu úroveň postavili aj liečebné možnosti kúpeľov. Katarína Jamborová, námestníčka riaditeľa kúpeľov, hovorí, že návštevnosť kúpeľov mimo sezóny je až 75-percentná, čo sa nevidí u všetkých kúpeľných zariadení.

Podľa nej dosahujú kúpele Nimnice tieto výsledky najmä vďaka tomu, že okrem relaxačných a liečebných možností majú hostia mnoho príležitostí na to, aby sa vyžili kultúrne, spoločensky či športovo. Neustále sa tu organizujú mnohé podujatia typu výtvarných vernisáží, exkurzií, tanečných a kultúrnych večerov a ďalšie rôzne akcie.

Navštevovaným je aj minigolfové a multifunkčné ihrisko, ktoré má aj večerné osvetlenie. Kúpele majú k dispozícii aj rôzne športové potreby, ktoré si hostia môžu zapožičať. Návštevníci v prípade záujmu majú prístup do fitnesscentra, wellness centra a tiež aj do bazéna. Z ďalších športových ponúk je tu možnosť zahrať si stolný tenis, futbal alebo biliard. Neďaleké lyžiarske strediská zaručujú, že sa nudiť nebudete ani v zime.

Oproti minulému roku sa návštevnosť kúpeľov zvýšila približne o 12%. Väčšina zákazníkov sú slovenskej národnosti, no svoju cestu si sem našli aj záujemcovia z Čiech, Francúzska, Veľkej Británie, či z Ruska. Väčšinu klientely týchto kúpeľov tvoria tí, ktorí majú pobyt zaplatený poisťovňou. Tvoria 65% návštevníkov. Zvyšných 35% sú samoplatcovia.Toto číslo ukazuje, že ľudia si uvedomujú, že zdravie je dôležité a kúpele sú správnym miestom, kde svojmu zdraviu len prospejú.

V kúpeľoch Nimnica je na výber zo širokej škály procedúr – aromaterapie, masáže lávovými kameňmi, medové masáže, rôzne zábaly a veľa iných relaxačných a liečebných metód.

 


Hotely / Pobyty / Akciové pobyty