SK CZ PL
11.03.2012 21:44

Voľby 2012 v Kúpeľoch Nimnica: Voliči museli čakať na obálky!

Kúpeľní hostia si chceli splniť svoje volebné povinnosti, no komisia už pre nich nemala obálky! Návštevníci Kúpeľov Nimnica to však zobrali s úsmevom a na volebné lístky si počkali. Hoci sa nahlásil len určitý počet voličov, prišlo ich o niečo …

Kúpeľní hostia si chceli splniť svoje volebné povinnosti, no komisia už pre nich nemala obálky! Návštevníci Kúpeľov Nimnica to však zobrali s úsmevom a na volebné lístky si počkali. Hoci sa nahlásil len určitý počet voličov, prišlo ich o niečo viac. To členov komisie v kúpeľoch prekvapilo a tak museli ísť po náhradné kusy do najbližšej volebnej miestnosti, ktorá bola vzdialená 1,5 kilometra.

Podľa člena okrskovej volebnej komisie Ivana Lacka bolo pôvodne nahlásených 35 voličov. Samozrejme, že si pripravili niekoľko kusov volebných lístkov navyše, no nestačilo to. Záujemcovia o voľby však kvôli tomu nerobili žiadne problémy a na obálky si počkali približne 15 minút. Pre niektorých to bola natoľko dôležitá vec, že by im nevadilo čakať aj niekoľko hodín.

Napriek relatívne krátkej vzdialenosti Kúpeľov Nimnica od obce sa na každých voľbách nosí do kúpeľov urna. Je to preto, že niektorí pacienti by sa kvôli ťažkostiam s pohybovým aparátom nemohli do obce dostaviť. Voľby v Nimnici prebehli podľa predpisov a očakávaní. Nik nespôsobil komisii ani policajtom žiadne starosti a tak sa po odvolení mohli hostia ďalej venovať svojim liečebným a relaxačným procedúram.

Kúpele Nimnica ponúkajú jedinečné relaxačné a kúpeľné pobyty počas celého roka. Navštívte aj vy príjemné prostredie tejto malej obce a vychutnajte si nikým a ničím nerušený relax!

 


Hotely / Pobyty / Akciové pobyty